Gündem

Zeytinburnu Belediyesi’nden 19 Mayıs’ta 19 Bin Gence 4GB Internet!

Zeytinburnu Belediyesi, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda 19 bin gence 4GB internet hediye ediyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ücretsiz olarak 23 bin adet kitap dağıtan Zeytinburnu Belediyesi, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı da unutmayarak ilçede ikamet eden 19 Bin gence 4 GB ücretsiz internet servisi hediye ediyor.

Ücretsiz internet hizmetine 19 Mayıs 2020 tarihinde www.zeytinburnu.istanbul adresinde yayınlanacak formdan ulaşılabiliyor.


Başkan Aksoy’dan 19 Bin Lise Öğrencisine Sürpriz!


Sosyal medyada yayınladığı bir video ile gençlere seslenen ve onların 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayan Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, Koronavirüs salgını sebebiyle uzun süredir evde kalan ve sıkılan gençlere bu bayramda sürpriz yaparak 4 GB internet hediye ettiklerini ifade etti.

Başkan Arısoy videolu mesajında, “Ülkemizin büyük bir başarıyla yönettiği ve bütün dünyayı etkileyen bu salgında evlerinizde kaldınız. Muhtemelen biraz sıkıldınız, olsun, bn büyük derdiniz bu olsun. Bu arada, sokaklardan ve oyunlardan geri kalan siz kardeşlerime bir sürprizim var. 19 Mayıs günü, 19 bin Lise öğrencimize 4 GB internet hediye edeceğiz. Rahat rahat internete girin. Yeter ki evde kalın, yeter ki sağlığınıza dikkat edin.” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı